معرفی جدیدترین نرم افزار تولید ایران ERP

آخرین محصول نرم‌افزاری یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با نام shAuto ERP رونمایی و معرفی شد.

فرهاد الیشایی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، در مراسم رونمایی از آخرین محصول نرم افزاری ERP در ایران گفت: امروز پس از حدود شش سال با تهیه زیرساخت ها و راهکارهای برنامه نویسی و توسعه، و همچنین تبدیل تکنولوژی های مدرن در نرم افزار شاهد رونمایی از shAuto ERP هستیم.
وی هزینه ساخت این نرم افزار را بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال تا امروز دانست که با توجه به ادامه گسترش آن، بیشتر هم خواهد شد.
مدیرعامل شماران سیستم اضافه کرد: نرم افزار راهکارهای ERP جدید یک محصول تماما داخلی و بومی است که مناسب برای کسب وکارهای کشور تهیه و تولید شده است.
الیشایی، قیمت نرم افزار جدید را متغیر و وابسته به گزارش شناخت، بررسی ها و تغییرات استراتژیک و زیرساختهای مختلف و مورد نظر شرکتهای خریدار اعلام کرد. در ادمه فرحناز مرادی رئیس هیئت مدیره هلدینگ شماران سیستم گفت.، قیمت این نرم افزار ERP داخلی یک هشتم مشابه خارجی آن برای خریدار داخلی تمام می شود و ضمن کمک به اقتصاد داخلی از خروج بی رویه ارز جلوگیری می شود.
مرادی یادآور شد: نرم افزار shAuto ERP در برابر هرگونه حملات ویروسی به پروتکل های امن تجهیز شده است و البته تیم پشتیبانی نیز همواره در کنار خریداران خواهد بود.
فرحناز مرادی رئیس هیئت مدیره هلدینگ شماران سیستم، در پایان سخنان خود خواستار حمایت دولت در دو بخش از تولیدکنندگان نرم افزار شد و متذکر شد: اولین خواسته ما حمایت بیشتر دولت از شرکتهای دانش بنیان به منظور صادرات نرم افزارهای ایرانی است و دومین موضوع، شرایطی فراهم شود تا از مهاجرت نیروهای متخصص شرکتهای داخلی کاسته شود.
یادآور می شود که از صبح امروز نسخه بتا نرم افزار shAuto ERP از سوی شماران سیستم به بازار کشور عرضه می شود.